Privatumo politika

Sveiki atvykę į frimneta.com („Svetainė“). Mes stengiamės suteikti jums maksimalų patogumą ir privatumą naudojantis mūsų svetaine. Šioje privatumo politikoje paaiškiname, kaip renkame, naudojame, saugome ir atskleidžiame jūsų asmens duomenis, kad galėtumėte priimti pagrįstus sprendimus dėl savo naudojimosi svetaine.

1. Informacijos rinkimas ir naudojimas

Kai bendraujate su svetaine, galime rinkti įvairių tipų asmeninę ir neasmeninę informaciją. Tai apima jūsų vardą, el. pašto adresą, telefono numerį, geografinės vietos duomenis ir techninę informaciją apie jūsų įrenginį. Šiuos duomenis naudojame siekdami pagerinti svetainės funkcionalumą, suteikti prieigą prie paslaugų ir pranešti apie atnaujinimus.

2. Slapukų ir techninių priemonių naudojimas

Naudojame slapukus ir kitas technines priemones informacijai apie naudojimąsi svetaine rinkti. Tai gali apimti informaciją apie jūsų IP adresą, naršyklės tipą, kalbą, registracijos informaciją ir kitą techninę informaciją. Slapukai padeda mums analizuoti vartotojo sąveiką su svetaine ir pritaikyti ją pagal jūsų individualius poreikius.

3. Duomenų apsauga ir saugojimas

Mes imamės atitinkamų saugumo priemonių, kad apsaugotume jūsų asmens duomenis nuo neteisėtos prieigos, atskleidimo, pakeitimo ar sunaikinimo. Jūsų duomenis saugome tik tiek, kiek reikia, kad pasiektume tikslus, dėl kurių jie buvo surinkti.

4. Asmens duomenų atskleidimas

Jūsų asmens duomenis galime atskleisti trečiosioms šalims tik tais atvejais, kai tai būtina paslaugų teikimui Svetainėje, teisiniams įsipareigojimams įvykdyti arba gavus Jūsų sutikimą.

5. Jūsų teisės

Jūs turite teisę reikalauti leisti susipažinti su savo asmens duomenimis, ištaisyti neteisingus duomenis, taip pat juos ištrinti arba apriboti jų tvarkymą. Taip pat turite teisę pateikti skundą kompetentingai duomenų apsaugos institucijai.

6. Privatumo politikos pakeitimai

Galime periodiškai atnaujinti šią privatumo politiką. Reguliariai tikrinkite šį puslapį, kad sužinotumėte naujausius pakeitimus.

7. Bendravimas su mumis

Jei turite klausimų dėl šios Privatumo politikos, susisiekite su mumis.

Vertiname jūsų pasitikėjimą ir esame įsipareigoję užtikrinti jūsų asmeninių duomenų privatumą ir saugumą, kai naudojatės frimneta.com.