Frimneta.com naudojimo sąlygos


Prisijungdami prie frimneta.com ir naudodamiesi ja, sutinkate laikytis šių taisyklių ir sąlygų. Prieš naudodamiesi svetaine, atidžiai juos perskaitykite.

1. Bendra informacija

1.1. Svetainės naudojimas: sutinkate naudoti frimneta.com tik asmeninės informacijos tikslais ir pasiekti svetainėje teikiamas paslaugas bei informaciją.

1.2. Sąlygų pakeitimai: Pasiliekame teisę bet kada pakeisti šias sąlygas. Pakeitimai įsigalioja juos paskelbus svetainėje.

2. Konfidencialumas

2.1. Duomenų privatumas: gerbiame jūsų privatumą. Jūsų pateiktą informaciją naudojame tik vadovaudamiesi mūsų privatumo politika.

3. Teisės ir pareigos

3.1. Turinio teisės: visas frimneta.com turinys, įskaitant tekstą, nuotraukas, vaizdo įrašus, grafiką, kitą medžiagą, yra svetainės arba jos licencijų išdavėjų nuosavybė ir yra saugomas autorių teisių įstatymų.

3.2. Atsakomybės apribojimas: Mes nesame atsakingi už jokią tiesioginę ar netiesioginę žalą, kuri gali atsirasti dėl interneto svetainės ar susijusių paslaugų naudojimo.

4. Atsiliepimai

4.1. Susisiekite: Jei turite klausimų ar nusiskundimų, susisiekite su mumis naudodami svetainėje esančią kontaktinę informaciją.

5. Baigiamosios nuostatos

5.1. Įstatymai ir apsauga: šios sąlygos yra reglamentuojamos ir aiškinamos įstatymais. Jie turi būti saugomi ir suprantami pagal įstatymus.

5.2. Negaliojimas: jei kuri nors šių taisyklių ir sąlygų dalis bus pripažinta negaliojančia arba neteisėta, tai neturės įtakos likusių nuostatų galiojimui ir teisėtumui.

Tai sutartis tarp jūsų ir frimneta.com dėl naudojimosi svetaine ir joje teikiamų paslaugų. Dėkojame, kad apsilankėte frimneta.com.